Диспензер за прочистување на вода G-13.6

Диспензер за прочистување на вода G-13.6

Краток опис:

Број на ставка: G-13.6 Опис 1. Материјал: ABS,AS 2. Спецификација: 13.6 литри шише за прочистувач на вода со дозер од 3 степени 3. Брзина на прочистување: 1.5 литри/час 4. Густина на филтрација: 0.5um 5. Тип: Гравитационен прочистувач на вода 6. Филтри: AC+ силика песок+ Керамички филтер 7. Изборни филтри: алкални итн. 8. Рок на траење за филтри: 6 месеци за керамички филтер, 12 месеци за јаглероден филтер 9. Боја: бела 10. За прва употреба, 3 до 4 Време на миење филтри Апликации куќа...


 • Способност за снабдување:10000 Парче/парчиња месечно
 • Пристаниште:Нингбо
 • Услови на плаќање:D/P, T/T, L/C
 • :
 • :
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Ставка бр.: Г-13.6
  Опис 1. Материјал: ABS, AS
  2. Спецификација: 13,6 литарски 3 фази шише за прочистувач на вода
  3. Брзина на прочистување: 1,5 литри/час
  4. Густина на филтрација: 0,5um
  5. Тип: Гравитационен прочистувач на вода
  6. Филтри: AC+ силика песок+ Керамички филтер
  7. Изборни филтри: алкални, итн
  8. Рок на траење на филтрите: 6 месеци за керамички филтер, 12 месеци за јаглероден филтер
  9. Боја: Бела
  10. За прва употреба, 3 до 4 пати миење филтри
  Апликации Употреба во домаќинството
  Пример Достапен е бесплатен примерок, собран товар
  Пакувајте Кутија во боја за едно пакување, 29x29x44cm
  Водечко време Според вашата нарачка, вообичаено околу 30 дена
  Капацитет на товарење 760 парчиња / 20 GP, 1920 парчиња / 40 HQ
  Термин на плаќање T/T, L/C на повидок

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи